Kúpiť posilňovacie lavice – e-shop

Sprievodca výberom
lavíc


Posilňovacie lavice  >  Je tu nová lavička pre domáce posilňovanie

Je tu nová lavička pre domáce posilňovanie

Čoskoro vás poteší spevnené svaly a krajšia postava!

Univerzálne domáce posilňovanie za veľmi priaznivú cenu umožňuje novinka z ponuky inSPORTline, bench lavica Home MH - LOO2 .

Robustná oceľová konštrukcia bench lavice Home znesie až 250 kg zaťaženie. Má stojky pre vzpieračskú tyč , polohovaciu opierku a pohodlné vysoké polstrovanie.

Bench-press, súpažný tlak v ľahu na lavici s činkou, sa radí medzi najobľúbenejšie posilňovacie cviky, najmä pre zväčšenie objemu prsných svalov. Rôzne širokým úchopom alebo náklonom lavice je možné meniť zaťaženie jednotlivých svalových skupín. Dôležité pritom je, aby pohyb vychádzal naozaj z hrudníka, a nie len z ramien.

Cvičenie na univerzálnej lavici zlepšuje kondíciu a tvaruje svaly, pričom šetrí kĺby. Pomáha spaľovať kalórie a chudnúť, prispieva k stabilite chrbtice, rovnováhe a koordinácii.

Dostupné domáce posilňovanie má tiež veľký význam pre odbúravanie každodenného stresu. Možno aj preto jeden zo spokojných zákazníkov túto bench lavicu odporučil všetkým svojim kolegom v kancelárii.

 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 31. 1. 2014


Odporúčame posilňovacie lavice


Ďalšie novinky

Bench press rekordy

Populárne bench press má už za sebou tohtoročné majstrovstvá sveta, ktoré sa konalo vo švédskom Sundsvall. Bodovali na ňom tiež dvaja borci z Česka - Milan Selinger a Jaroslav Šoukal.

22. 10. 2015

Výhody posilňovania pre ženy

Posilňovanie sa zdá doménou mužov, ale v rámci zdravého životného štýlu má rad výhod aj pre ženy. Samozrejme sa u nich počíta s nižšou zdvihnuteľnou váhou i celkovú intenzitou.

22. 5. 2014

Posilňovacie lavice do 150 kg

Posilňovacie lavice predstavujú základné vybavenie každej posilňovne, v profesionálnom centre aj doma. Slúži predovšetkým na posilňovanie brušných a chrbtových svalov. To je účinné vďaka protitlaku operadla, ktorý znižuje celkové zaťaženie tela. Trh ponúka aj typy s vysokou nosnosťou.

22. 5. 2014

všetky novinky