Kúpiť posilňovacie lavice – e-shop

Sprievodca výberom
lavíc


Posilňovacie lavice  >  Je tu nová lavička pre domáce posilňovanie

Je tu nová lavička pre domáce posilňovanie

Čoskoro vás poteší spevnené svaly a krajšia postava!

Univerzálne domáce posilňovanie za veľmi priaznivú cenu umožňuje novinka z ponuky inSPORTline, bench lavica Home MH - LOO2 .

Robustná oceľová konštrukcia bench lavice Home znesie až 250 kg zaťaženie. Má stojky pre vzpieračskú tyč , polohovaciu opierku a pohodlné vysoké polstrovanie.

Bench-press, súpažný tlak v ľahu na lavici s činkou, sa radí medzi najobľúbenejšie posilňovacie cviky, najmä pre zväčšenie objemu prsných svalov. Rôzne širokým úchopom alebo náklonom lavice je možné meniť zaťaženie jednotlivých svalových skupín. Dôležité pritom je, aby pohyb vychádzal naozaj z hrudníka, a nie len z ramien.

Cvičenie na univerzálnej lavici zlepšuje kondíciu a tvaruje svaly, pričom šetrí kĺby. Pomáha spaľovať kalórie a chudnúť, prispieva k stabilite chrbtice, rovnováhe a koordinácii.

Dostupné domáce posilňovanie má tiež veľký význam pre odbúravanie každodenného stresu. Možno aj preto jeden zo spokojných zákazníkov túto bench lavicu odporučil všetkým svojim kolegom v kancelárii.

 

Zdieľajte článokOdporúčame posilňovacie lavice


Ďalšie novinky

Šikmá lavica na brucho

Šikmá lavica je obľúbenou posilňovacou pomôckou pre pevné a vyrysované brucho. Ktorú vybrať a ako na nej brušné svaly posilňovať?

Na čo je dobrá posilňovacia lavica?

Hoci je posilňovacia lavica základom každej posilňovne, záujemcovia o domáce cvičenie sa stále pýtajú, načo je dobrá. Tak napríklad bench lavica na činky zaisťuje kompletný tréning, pričom je skladná. Pohodlne sa teda vojde aj do malého bytu.

všetky novinky