Kúpiť posilňovacie lavice – e-shop

Sprievodca výberom
lavíc


Posilňovacie lavice  >  Posilňovacia lavica. Základné vybavenie domácej posilňovne muža

Posilňovacia lavica. Základné vybavenie domácej posilňovne muža

Muži obvykle trénujú, aby mali silu a vypracované svaly, oproti ženám, ktorým ide skôr o tvarovanie postavy, spaľovanie tukov a kondičné cvičenie. Fitness pomôckami pre mužov sú teda predovšetkým posilňovacie lavice, vež a činky.

Domáca posilňovňa šetrí čas, zaisťuje súkromie, príjemné prostredie a celodennú dostupnosť. Pri jej budovaní je dôležitá úspora miesta, súlad cenovej dostupnosti s kvalitou vybavenia a možnosť precvičenia celého tela.

Všetky tieto požiadavky spĺňajú posilňovacie lavice inSPORTline a Body-Solid vyrobené podľa najprísnejších európskych noriem. Členia sa do troch kategórií:

Bench – na precvičovanie prsných svalov, horných končatín a čiastočne i brušných svalov

Hyperextenzie – pre posilňovanie brucha, chrbta, prípadne i zadku a stehien

Univerzálne – mnoho typov pre cvičenie s činkami, posilňovanie brušných a ďalších svalov

Ktorá z lavíc sa najlepšie hodí do zamýšľanej posilňovne, záleží hlavne na rozmeroch a podmienkach miestnosti, účelu, počtoch užívateľov a zvažované investícii.

 

Zdieľajte článokOdporúčame posilňovacie lavice


Ďalšie novinky

Šikmá lavica na brucho

Šikmá lavica je obľúbenou posilňovacou pomôckou pre pevné a vyrysované brucho. Ktorú vybrať a ako na nej brušné svaly posilňovať?

Na čo je dobrá posilňovacia lavica?

Hoci je posilňovacia lavica základom každej posilňovne, záujemcovia o domáce cvičenie sa stále pýtajú, načo je dobrá. Tak napríklad bench lavica na činky zaisťuje kompletný tréning, pričom je skladná. Pohodlne sa teda vojde aj do malého bytu.

všetky novinky