Kúpiť posilňovacie lavice – e-shop

Sprievodca výberom
lavíc


Posilňovacie lavice  >  Posilňovacie lavice do 150 kg

Posilňovacie lavice do 150 kg

Posilňovacie lavice predstavujú základné vybavenie každej posilňovne, v profesionálnom centre aj doma. Slúži predovšetkým na posilňovanie brušných a chrbtových svalov. To je účinné vďaka protitlaku operadla, ktorý znižuje celkové zaťaženie tela. Trh ponúka aj typy s vysokou nosnosťou.

Ideálne pre posilňovanie s činkami alebo vzpieračskou tyčou sú už základné lavice osvedčeného výrobcu inSPORTline v cenách do 100 euro. Stačí však zainvestovať približne o 50 euro viac, a už môžete mať nastaviteľnú polohovaciu lavicu Hero do 150 kilogramov pre predkopávanie, zakopávanie a posilňovanie ramien, so siedmimi polohami chrbtovej opierky, z odolnej ocele a robustným polstrovaním. 

Obsahuje tiež adaptéry pre väčšie kotúče a posilňovanie bicepsov, takzvanú Scottovu lavicu. Hoci je určená pre domácnosť, znesie aj veľmi náročné užívanie. Pravidelné posilňovanie na lavici Hero vám rýchlo pomôže sformovať svaly, a ak budete mať dobre zostavenú stravu, aj schudnúť.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 22. 5. 2014


Odporúčame posilňovacie lavice


Ďalšie novinky

Šikmá lavice na brucho

Šikmá lavica je obľúbenou posilňovací pomôckou pre pevné a vyrysované brucho. Ktorú vybrať a ako na nej brušné svaly posilňovať?

25. 8. 2016

Na čo je dobrá posilňovacia lavica?

Hoci je posilňovacia lavica základom každej posilňovne, záujemcovia o domáce cvičenie sa stále pýtajú, načo je dobrá. Tak napríklad bench lavica na činky zaisťuje kompletný tréning, pričom je skladná. Pohodlne sa teda vojde aj do malého bytu.

23. 6. 2016

všetky novinky