Kúpiť posilňovacie lavice – e-shop

Sprievodca výberom
lavíc


Posilňovacie lavice  >  Posilňovacie lavice do 150 kg

Posilňovacie lavice do 150 kg

Posilňovacie lavice predstavujú základné vybavenie každej posilňovne, v profesionálnom centre aj doma. Slúži predovšetkým na posilňovanie brušných a chrbtových svalov. To je účinné vďaka protitlaku operadla, ktorý znižuje celkové zaťaženie tela. Trh ponúka aj typy s vysokou nosnosťou.

Ideálne pre posilňovanie s činkami alebo vzpieračskou tyčou sú už základné lavice osvedčeného výrobcu inSPORTline v cenách do 100 euro. Stačí však zainvestovať približne o 50 euro viac, a už môžete mať nastaviteľnú polohovaciu lavicu Hero do 150 kilogramov pre predkopávanie, zakopávanie a posilňovanie ramien, so siedmimi polohami chrbtovej opierky, z odolnej ocele a robustným polstrovaním. 

Obsahuje tiež adaptéry pre väčšie kotúče a posilňovanie bicepsov, takzvanú Scottovu lavicu. Hoci je určená pre domácnosť, znesie aj veľmi náročné užívanie. Pravidelné posilňovanie na lavici Hero vám rýchlo pomôže sformovať svaly, a ak budete mať dobre zostavenú stravu, aj schudnúť.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 22. 5. 2014


Odporúčame posilňovacie lavice


Ďalšie novinky

Bench press rekordy

Populárne bench press má už za sebou tohtoročné majstrovstvá sveta, ktoré sa konalo vo švédskom Sundsvall. Bodovali na ňom tiež dvaja borci z Česka - Milan Selinger a Jaroslav Šoukal.

22. 10. 2015

Výhody posilňovania pre ženy

Posilňovanie sa zdá doménou mužov, ale v rámci zdravého životného štýlu má rad výhod aj pre ženy. Samozrejme sa u nich počíta s nižšou zdvihnuteľnou váhou i celkovú intenzitou.

22. 5. 2014

všetky novinky