Kúpiť posilňovacie lavice – e-shop

Sprievodca výberom
lavíc


Posilňovacie lavice  >  V akcii je odolná posilňovacia lavica Olympic

V akcii je odolná posilňovacia lavica Olympic

Bench press lavicu inSPORTline Olympic kúpite v tomto období skoro o tretinu lacnejšie, za skvelých 163,30 €.

Lavica slúži k efektívnemu mnohostrannému svalovému tréningu. Je vybavená nastaviteľným stojanom pre odkladanie činiek a posilňovačom nôh.

Jeden z užívateľov zhodnotil posilňovaciu lavicu Olympic takto: "Bench press lavica je veľmi stabilná z kvalitného a pevného materiálu. Stabilná aj pri väčšej záťaži. Doporučujem ostatným, ktorý majú záujem o tento produkt."

Keď to zhrnieme, posilňovaciu lavicu charakterizuje:

  • jednoduchá montáž
  • kvalitná konštrukcia
  • stabilita

Vďaka tomu bude vaše cvičenie naozaj komfortné a tým aj účinné. Posilňovacia lavica je základ každej posilňovne! Domácej aj profesionálnej. Pomôžeme vám vybrať posilňovaciu lavicu presne "na mieru".

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 9. 2. 2016


Odporúčame posilňovacie lavice


Ďalšie novinky

Bench press rekordy

Populárne bench press má už za sebou tohtoročné majstrovstvá sveta, ktoré sa konalo vo švédskom Sundsvall. Bodovali na ňom tiež dvaja borci z Česka - Milan Selinger a Jaroslav Šoukal.

22. 10. 2015

Výhody posilňovania pre ženy

Posilňovanie sa zdá doménou mužov, ale v rámci zdravého životného štýlu má rad výhod aj pre ženy. Samozrejme sa u nich počíta s nižšou zdvihnuteľnou váhou i celkovú intenzitou.

22. 5. 2014

Posilňovacie lavice do 150 kg

Posilňovacie lavice predstavujú základné vybavenie každej posilňovne, v profesionálnom centre aj doma. Slúži predovšetkým na posilňovanie brušných a chrbtových svalov. To je účinné vďaka protitlaku operadla, ktorý znižuje celkové zaťaženie tela. Trh ponúka aj typy s vysokou nosnosťou.

22. 5. 2014

všetky novinky